Reztorant

Reztorant ziyaretçilerini, masalarınızdaki müşterilere dönüştürün!

Bunu şu şekilde yapıyoruz

Restoranları müşterileriyle buluşturmak ve bu misyon dahilinde şirket çalışanlarımızın kendi kariyer hedeflerine yaklaşmasına imkan sağlamaktır. Çeşitli ulus ve kültürlerden oluşan ekibimiz sayesinde ilham veren ve yaratıcı bir iş ortamında performans gösterirken çalışanlarımıza sorumluluk alabilecekleri fırsatlar sunuyoruz.

Ne yapıyoruz?

Kullanıcılarımızı restoran bulma ve rezervasyon yapmanın en basit yolu ile buluştururken, işletmelere de görüntülenme, yeni müşterilere ulaşma ve müşteriler ile iletişim kurma fırsatı sunuyoruz.

İnsanlara etrafında yemek yiyebileceği harika yerleri bulmasında yardımcı oluyoruz. Ekibimiz düzenli aralıklarla tüm restoranları ziyaret ederek bilgilerin taze kaldığından emin olur. Yemek aşıklarından oluşan geniş kullanıcı kitlesi yorum ve fotoğraflarını paylaşır, böylece sen tercihini yapmak için ihtiyacın olan tüm bilgiye sahip olursun. Yemek ile ilgili harika tecrübeler inşa ediyoruz. Dünya çapında 1 milyondan fazla (her geçen gün artıyor) restoran bilgisinden başlayarak, masa rezervasyonu servislerimiz ile yemek tecrübelerinizi daha kolay ve keyifli bir hale getiriyoruz. Restoranların parmak ısırtan tecrübeler yaratmasına yardımcı oluyoruz. Bu iş için özel hazırlanmış yönetim araçlarımızla, restoranların hazırladıkları yemeğe daha fazla zaman ayırabilmesine destek olup, daha güzel yemek tecrübeleri oluşturabilmesine katkıda bulunuyoruz.